hakkimizda

HAKKIMIZDA

Marfil Tekstil Merter-İstanbul’da yerleşik, 2003 yılından beri en son trend ve moda kumaşları hem yurtiçi hem de yurtdışındaki müşterilerine sunan ve pazarlayan bir firmadır. Kalite anlayışı ve sunduğu hizmetler ve ürün çeşitliliği ile pazar lideri ve konusunda yurtiçi “trend-setter” bir firmadır.

Ana kalemlerimiz sentetik ve sentetik karışık elyaflardan mamul erkek mont, kaban, palto ve pardesu gibi dış giyim ürünlerinin üretiminde kullanılan ithal dokuma kumaşlardır.

Direkt müşterilerimiz arasında Türkiye’nin önde gelen moda markaları olduğu gibi üretici müşterilerimiz vasıtasıyla diğer birçok yerli markanın erkek dış giyimlik kumaş tedariği firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Özellikle Doğu Avrupa olmak üzere birçok ülkeye ihracatımız bulunmaktadır. Diğer yurtiçi pazarlarımız Osmanbey, Laleli ve Merter’dir.

Şirketimiz ortaklarının tekstil sektöründe tekstil boya ve apresi üzerine mühendislik tecrübeleri bulunmaktadır.

Marfil tekstil müşterileri arasında dünya modasına uygun kumaş tasarımları ile uygun fiyat ve hizmet anlayışını bütünleştiren bir firma olarak tanınmayı hedeflemektedir. Bu hedefi doğrultusunda müşterisinin her zaman bir adım önünde modayı takip etmekte ve arge çalışmalarına çok büyük önem vermektedir. Marfil Tekstil erkek dış giyim kumaş sektöründe en geniş müşteri ağına ve hacmine, porföyünde en çok kumaş çeşit ve desene sahip önder firma konumundadır.

Saygılarımızla,
Marfil Tekstil

Siz Modayı Takip Edersiniz, Marfil Hayatı